strona główna
o firmie
nasza oferta
formy kursów
materiały dydaktyczne
kontakt

Informacje o firmie

Jesteśmy Niepublicznym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli o zasięgu ogólnopolskim, wpisanym do ewidencji  niepublicznych placówek  doskonalenia nauczycieli  pod numerem 43/2010 (zaświadczenie wydane przez Marszałka Województwa Małopolskiego).

Wychodząc naprzeciw potrzebom wynikającym z dynamicznie rozwijającego się otoczenia, wymagającego od nas ciągłej gotowości na zmiany, pragniemy zapoznać Państwa z ofertą kursu kwalifikacyjnego w zakresie udzielania pierwszej pomocy przygotowywanego przez Niepubliczny Oddział Doskonalenia Nauczycieli „System”.

Naszą ofertę kierujemy do dyrektorów, nauczycieli, pedagogów, studentów. Mamy nadzieję, że proponowane przez nas szkolenie dostarczy Państwu skutecznych narzędzi do realizowania stawianych sobie celów. Tworząc naszą ofertę braliśmy pod uwagę zadanie i rolę nowoczesnej placówki Oświatowej.

Zajęcia w naszym ośrodku prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i bogatym dorobkiem, dzięki czemu zapewniamy wysoki poziom kształcenia.